TELEFON: +48 606 885 436
CZYNNE: Pon-Pt 8:00 - 18:00 ; Sb 8:00 - 16:00
KONTAKT Z NAMI

Wynajem auta z kierowcą

Usługę wynajmu samochodu wraz z kierowcą kierujemy do osób zapracowanych, klientów biznesowych oraz wszystkich którzy cenią sobie bezpieczeństwo, wygodę i wysoką jakość obsługi. Jeśli potrzebujesz dojechać w dowolne miejsce i nie chcesz tracić czasu na prowadzenie auta wynajmij kierowcę z naszej firmy.

Wykwalifikowany i doświadczony personel, odznaczający się wysoką kulturą osobistą i topografią miast na Śląsku dowiezie Cię bezpiecznie w wybrane miejsce. W połączeniu z flotą zadbanych oraz luksusowych samochodów oddajemy w Twoje ręce prestiżową ofertę wypożyczenia auta z kierowcą, który za Ciebie wybierze optymalną trasę.

Masz przed sobą ważne spotkanie biznesowe, a nie masz czym dojechać na miejsce ? Wypożycz od nas luksusowe auta wraz z kierowcą i zrób dobre wrażenie podjeżdżając pod firmę samochodem prowadzonym przez własnego kierowcę.

A może jesteś osoba prywatną i chcesz pozwiedzać miasto ? Z nami nie musisz martwić się o prowadzenie auta, topografię oraz miejsce parkingowe w zatłoczonym mieście. Możesz jako pasażer na tylnym fotelu komfortowo zwiedzić miasto lub w ciszy i spokoju odpowiedzieć na zaległe wiadomości.

Nasza usługa skierowana jest dla wszystkich, którzy chcą podróżować wygodnie, komfortowo z odrobiną luksusu, dla osób którym nie wystarcza standardowa usługa taxówek.

Wynajmij auto z kierowcą, wygodnie przez internet

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszych kierowców ?

  • Zapewniamy odbiór klienta z dowolnego miejsce w miastach : Świętochłowice, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Katowice, Bytom
  • Podróżowanie bez stresu jako pasażer – nie przejmuj się korkami !
  • Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy znające topografie miast – nie martw się o wolne miejsca parkingowe !
  • Samochód zawsze czysty oraz bezpieczny z pełnymi badaniami technicznymi – nie martw się o usterki !

odpromiennik żył wodnych