TELEFON: +48 606 885 436
CZYNNE: Pon-Pt 8:00 - 18:00 ; Sb 8:00 - 16:00
KONTAKT Z NAMI

Wynajem krótkoterminowy

Agi-Cars zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu krótkoterminowego samochodów niezawodnych i w pełni sprawnych. Korzyści płynące z wynajmu krótkoterminowego w naszej firmie są nie do zakwestionowania, a najważniejsze z nich są następujące:

  • Konkurencyjne stawki.
  • Pomoc telefoniczna.
  • Łatwy proces wynajmu.
  • Pełne ubezpiecznie.

Dlaczego warto samochód wynająć krótkoterminowo w Agi-Cars?

To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób wybierających się na weekendową wycieczkę czy podróż służbową. Bezproblemowy proces pozwala od razu korzystać z potrzebnego samochodu – bez zbędnych formalności. Jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczna alternatywa dla leasingu aut od dealera. Co więcej, oferujemy szeroką gamę pojazdów w ramach naszej floty, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie idealny samochód na daną okazję.

Krótkoterminowy wynajem samochodów Agi-Cars – u nas najprościej i najtaniej!

Wypożyczalnia samochodów Agi-Cars zagwarantuje solidny i zgodny z oczekiwaniami samochód, zawsze gdy będzie to konieczne. Pod terminem wynajmu krótkoterminowego rozumiemy oferowanie pojazdu do użytku na okres od 1 do 30 dni.

Poza tym zapewniamy:

  • uproszczone procedury wynajmu
  • w cenie serwis oraz pełen pakiet usług ubezpieczeniowych
  • w razie awarii zapewnienie samochodu zastępczego

Skorzystanie z naszej usługi wynajmu samochodu na krótki okres polecamy też wszystkim, którzy chwilowo są pozbawieni własnego pojazdu z racji jego awarii bądź wypadku. Interesującym przypadkiem jest również sytuacja, gdy potrzebny ekskluzywnego auta – w naszej flocie dysponujemy również i takimi pojazdami, które chętnie udostępniamy w ramach wynajmu.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów.

U nas można zarezerwować wybrany pojazd nawet godzinę przed wynajem – bez żadnego problemu i na jasnych warunkach. Jeśli taka jest Państwa wola – zapewniamy także możliwość przedłużenia bądź skrócenia okresu wynajmu, a dla chętnych dostarczamy także w pakiecie razem z pojazdem fotelik dziecięcy tudzież nawigację gps.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu lub rezerwacji online.

+48 606 885 436

kontakt@agicars.pl

odpromiennik żył wodnych