TELEFON: +48 606 885 436
CZYNNE: Pon-Pt 8:00 - 18:00 ; Sb 8:00 - 16:00
KONTAKT Z NAMI

Wynajem średnioterminowy

Bogata oferta naszej firmy została uzupełniona o możliwość wynajmu średnioterminowego. Pod tą intrygującą nazwą mieści się nie lada rozwiązanie dla wszystkich osób szukających opłacalnego rozwiązania wynajmu, który zawiera w sobie najlepsze cechy typowej usługi „rent a car” z połączeniem korzyści znanych z leasingu operacyjnego w klasycznym ujęciu.

Czym dokładnie jest średnioterminowy wynajem samochodów w Agi-Cars?

To nic innego jak opłacalna usługa, która polega na sprzedaży rozwiązań transportowych zamiast samochodów. Ważne jest to, że tę propozycję kierujemy do różnego rodzaju Klientów, zarówno całych firm, jak i indywidualnych kierowców. Chcemy bowiem wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom dzisiejszego rynku wynajmu.

Co jeszcze wyróżnia naszą ofertę?

  • Konkurencyjne stawki.
  • Jasne warunki umowy.
  • Pełen zakres ubezpieczeń.
  • Bogaty wybór samochodów.
  • Szybka realizacja transakcji.

Czas trwania wynajmu

Polecamy skorzystać z usługi średnioterminowego wynajmu samochodu wszystkim osobom, które chcą pożyczyć pojazd na okres nie krótszy niż miesiąc, ale też nie przekraczający 12 miesięcy. Osoby zainteresowane wynajmem samochodu na mniej niż 30 dni włącznie – zapraszamy do podstrony wynajmu krótkoterminowego, natomiast tych z Państwa, którzy pragną wynająć od nas samochód na okres dłuższy niż wspomniane 12 miesiące – zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu długoterminowego.

Usługa średnioterminowa w Agi-Cars – dlaczego warto?

Warto podkreślić, iż wielkim walorem naszej propozycji jest fakt, iż cenowo naprawdę jest dużo bardziej atrakcyjna, niż warunki porównywane z wynajmem krótkoterminowym. Ma to miejsce ze względu na dłuższą deklarację najmu, chociaż same procedury z tym związane są tak samo proste i nieskomplikowane, jak w przypadku opcji najkrótszej.

Równocześnie jest to usługa bardzo elastyczna, bowiem mogą Państwo w każdej chwili:

  • zrezygnować z usługi
  • wynająć inny samochód

W cenie zapewniamy też pełen pakiet usług ubezpieczeniowych, a w razie awarii – samochód zastępczy. Zapraszamy do kontaktu – w razie jakichkolwiek pytań bezpośrednio przez nasz formularz kontaktowy lub telefonicznie +48 606 885 436

odpromiennik żył wodnych