TELEFON: +48 606 885 436
CZYNNE: Pon-Pt 8:00 - 18:00 ; Sb 8:00 - 16:00
KONTAKT Z NAMI

Wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska

Będąc na Śląsku nie sposób zahaczyć o jedno z ważniejszych przemysłowo miast – Rudę Śląską, która sąsiaduje między innymi z Bytomiem oraz Świętochłowicami, Zabrzem, Chorzowem. Wyróżnikiem tego miasta jest duża liczba dzielnic. Należy tutaj zaznaczyć, że każda z tych dzielnic była osobną miejscowością, teraz wszystkie razem przypisane zostały do Rudy Śląskiej. Ze względu na położenie miasta w samym centrum aglomeracji górnośląskiej jest to doskonałe miejsce dla nowo powstałych zakładów i biznesów. Należy tutaj również dodać bardzo dobry dojazd w postaci autostrady A4 oraz Drogowej Trasy średnicowej. Dzięki temu dotrzesz w kilka minut do wszystkich dzielnic Rudy oraz miast ościennych.

Ruda Śląska to miasto rdzennych Ślązaków dlatego tak często można tu usłyszeć prawdziwą gwarę śląską. Tutaj zamiast mówić, „godomy. Dlatego jeśli ktoś zapyta Cię czy przyleciołś fligrym to po prostu pyta czy przeleciałeś samolotem.

W mieście możesz skorzystać z 27 linii autobusowych oraz z 5 linii tramwajowych. Jeśli jednak chcesz podróżować o wiele wygodniej i szybciej, a jesteś chwilowo bez samochodu, warto skorzystać z floty aut, która ma do zaoferowania nasza wypożyczalnia.

Jeśli natomiast chciałbyś wypocząć w mieście, warto odwiedzić niedawno zbudowany park wodny – Aquadrom. Na jego powierzchni znajdziesz baseny sportowe, rekreacyjne oraz brodziki dla dzieci. Obiekt wyposażony został również z zjeżdżalnie, sauny suche. Znajduje się tu również basen z ruchomym dnem oraz 7 metrowy basen przeznaczony do nauki nurkowania.

Nasza wypożyczalnia leży zaledwie parę minut od centrum Rudy dlatego nie musisz szukać gdzie indziej ! Zadzwoń do nas lub przyjedź do naszej firmy i wypożycz auto na dogodnych warunkach.

  • kontakt@agicars.pl
  • +48 606 885 436

Wynajmij auto w Rudzie Śląskiej

Miałeś wypadek, a może Twoje auto nagle odmówiło posłuszeństwa ? Potrzebujesz dojechać na spotkanie lub ważną uroczystość ? A może chciałbys po prostu przetestować zupełnie inny samochód ?  Nasza wypożyczalnia aut przygotowała ofertę skrojoną do Twoich potrzeb.

 

 

odpromiennik żył wodnych