TELEFON: +48 606 885 436
CZYNNE: Pon-Pt 8:00 - 18:00 ; Sb 8:00 - 16:00
KONTAKT Z NAMI

Wynajem aut Katowice

Chcesz podróżować po Katowicach nie wydając fortuny na taxówki ? Wypożycz od nas samochód i ciesz się wygodą i swobodą przemieszczania się po tym mieście.

Miasto znajduje się na głównym szlaku transportowym zarówno drogowym jak i kolejowym. To centrum aglomeracji śląskiej, które w ostatnich latach przeżyło ogromną metamorfozę. Stało się nowoczesne, pełne technologi, pełne nowych i odrestaurowanych budowli. Znajdziesz tu wszystko czego szukasz od zakładów produkcyjnych, wielu ośrodków medycznych, uczelni wyższych oraz galerii handlowych. Rozwój szkolnictwa i uczelni wyższych sprawił, że Katowice to miasto studentów przez co możesz tu liczyć również na wiele rozrywek w postaci barów, klimatycznych knajpek, dyskotek czy kręgielni. W mieście znajduje się ponad 20 uczelni wyższych oraz mnóstwo szkół średnich i policealnych. Katowice odgrywają również znaczącą  rolę w przemyśle oraz sektorze usługowo handlowym. Znajduje się tu mnóstwo firm z zakresu finansów, obsługi nieruchomości oraz firm specjalistycznych.

Należy tutaj zaznaczyć, że w Katowicach znajduje się jedno z największych lotnik – Pyrzowice, obsługujący setki podróżnych. Jeśli więc przeleciałeś samolotem i nie masz czym dojechać do celu, zadzwoń do naszej firmy, a my podstawimy Ci samochód na miejsce.

Nasza wypożyczalnia Agicars proponuję wynajem auta wszystkim osobom które:

  • chcą poznać Katowice w celach turystycznych
  • chcą poszukać tutaj mieszkania
  • chcą znaleźć pracę
  • muszą dojechać na spotkanie biznesowe
  • muszą dojechać do wyspecjalizowanej kliniki medycznej

Dla wszystkich zmotoryzowanych podróżujących w Katowicach mamy ciekawostkę. Średnia prędkość pojazdów w tym mieście to 30km/h. Jeśli chcesz uniknac korków to unikaj godzin między 7:45 a 9:15 oraz 16 do 17:15. Najbardziej ruchliwa ulica to al. Rozdzieńskiego, następnie ul. Chorzowska oraz trasa Reńców. Natomiast jeśli chodzi o najbardziej zakorkowaną ulicę to jest nią Śródmieście Katowic – ul.: Sokolskiej, Francuskiej, Damrota oraz na al. Korfantego

Zobacz jak blisko masz do naszej wypożyczalni aut z centrum Katowic:

odpromiennik żył wodnych