TELEFON: +48 606 885 436
CZYNNE: Pon-Pt 8:00 - 18:00 ; Sb 8:00 - 16:00
KONTAKT Z NAMI

Wynajem długoterminowy

Szukają Państwo elastycznej oferty, jeśli chodzi o wynajem długoterminowy samochodu? Zapraszamy do Agi-Cars. Stworzyliśmy ofertę dedykowaną dla najbardziej wymagających klientów, aby zapewnić kompleksową odpowiedź na indywidualne potrzeby wynajmu. Wystarczy dać nam znać, kiedy, gdzie i na jaki okres trzeba wynająć pojazd – a my zajmiemy się resztą.

Długoterminowy wynajem samochodu – na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy chodzi o zatrudnienie na dłuższy etat w innej części kraju, czy jakikolwiek inny powód, dla którego wynajęcie samochodu na dłuższy termin stało się koniecznością – nasza oferta to, ta która odpowiada na te potrzeby. Co więcej, można to zrobić naprawdę sporo zaoszczędzając – gdyż niniejszy pakiet jest naprawdę opłacalnym rozwiązaniem.

Dlaczego właśnie wynajem długoterminowy w Agi-Cars?

  • Kompleksowa obsługa techniczna.
  • Konkurencyjne stawki przy tak długim okresie użytkowania samochodu.
  • Szeroki wybór samochodów na wynajem. Sprawdź naszą flotę pojazdów.
  • Możliwość łatwego przedłużenia wynajmu samochodu.
  • Przejrzysta transakcja, zrozumiałe warunki umowy.

To jednak wciąż nie koniec korzyści, jakie zyskuje się wybierając wynajem długoterminowy samochodu w Agi-Cars. Zapewniamy, iż na życzenie klienta dostarczamy samochód do odbioru we wskazane miejsce, a dla maksymalnej wygody oferujemy także możliwość doposażenia auta w fotelik czy też system nawigacji.

Na nas zawsze można liczyć!

Oczywiście zadbaliśmy także o pełen pakiet ubezpieczeń, a 24 h/dobę assistance likwidacji szkód komunikacyjnych to wisienka na torcie naszej oferty. Jeśli dojdzie do jakiejkolwiek awarii samochodu zapewniamy także Klientowi samochód zastępczy. Wynajem długoterminowy w Agi-Cars to bardzo opłacalna i uczciwa propozycja – wierzymy, że również i Państwo będą mogli się o tym przekonać zasilając szerokie grono zadowolonych z naszych usług klientów – do czego to serdecznie zachęcamy.

Nasz zespół specjalistów z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania – zapraszamy do kontaktu! +48 606 885 436

odpromiennik żył wodnych